35-letnia Amerykanka sypia z emerytami w domach opieki. Mówi, ile zarabia
Młoda Amerykanka pomaga realizować potrzeby erotyczne seniorów w domach spokojnej starości. Za seks ze staruszkami, którzy często od wielu lat nie zaznali bliskości fizycznej, otrzymuje wysokie wynagrodzenie. Zdaniem specjalistów fizyczna bliskość przynosi starszym osobom liczne korzyści zdrowotne.
1. "Dzięki tobie znów poczułem się młody"
Potrzeba fizycznej intymności nie zmniejsza się z wiekiem. Wbrew pozorom jest ona też niezwykle ważna dla dobrego samopoczucia osób starszych.
Doskonale wie o tym 35-letnia Amerykanka o imieniu Tiffany, która ma nietypowe zajęcie. Jak opisuje brytyjski tabloid "The Sun", kobieta oferuje specjalny rodzaj usługi skierowany do starszych mężczyzn, którzy przebywają w domach opieki.
Kobieta, która pochodzi ze stanu Wisconsin, pomaga seniorom realizować ich potrzeby seksualne i zarabia w ten sposób ogromne pieniądze. Jak tłumaczy, lubi starszych mężczyzn, bo są mądrzy i wiedzą, czego chcą. "Śpię z seniorami, którzy tego najbardziej potrzebują" - przekonuje Tiffany, podkreślając, że niektórzy staruszkowie nie uprawiali seksu od 1999 roku.
Praca jest bardzo opłacalna, bo w ten sposób zarabia 19 tys. dolarów tygodniowo - ponad 75 tys. zł. Jednak Tiffany uważa, że najważniejszy jest dla niej fakt, że jej usługi wzbogacają życie osób w starszym wieku. Wspomina, jak starszy pan powiedział do niej: "Dzięki tobie znów poczułem się młody".
@tiffanymidwest I love grandpas
♬ Funny - Gold-Tiger
2. Seks seniorów to korzyść dla zdrowia
Eksperci podkreślają, że wszyscy ludzie mają naturalne pragnienie intymności lub bliskości i innym człowiekiem. Fizyczna intymność odnosi się do dotyku, wyrażanego w takiej postaci jak przytulanie, tulenie, trzymanie za rękę i stosunek seksualny.
Fizyczna bliskość przynosi korzyści zdrowotne także u osób starszych. Należą do nich:
niższy poziom stresu,
szybszy powrót do zdorwia po operacji,
poprawa samopoczucia, a nawet dłuższe życie.
Stwierdzono nawet, że seks chroni seniorów przed depresją. Zbliżenie wiąże się z niższym ciśnieniem krwi w stanie spoczynku i wyższym poziomem oksytocyny, hormonu dobrego samopoczucia.
Natomiast starsze osoby, którym brakuje fizycznej bliskości, częściej czują się samotne i mają niskie poczucie własnej wartości.
Joanna Rokicka, dziennikarka Wirtualnej Polski
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl