Trwa ładowanie...

Wybierz drzewo, a dowiesz się prawdy o swoich relacjach z innymi ludźmi

Avatar placeholder
24.06.2024 12:22
Obrazkowy test osobowości
Obrazkowy test osobowości (Facebook)

Obrazkowe testy osobowości to świetna okazja, by dowiedzieć się o sobie czegoś nowego. Niektórzy wierzą, że pewne wybory zdradzają naszą naturę i ujawniają nieco więcej na temat naszego charakteru.

spis treści

1. Obrazkowy test osobowości

Zabawa jest prosta - spójrz na obrazek i wskaż drzewo. Wybierz je intuicyjnie, by odkryć, jakie budujesz relacje i jakimi ludźmi się otaczasz. Przy okazji dowiesz się nad czym jeszcze musisz popracować.

Które drzewo wybierasz?
Które drzewo wybierasz? (Getty)

2. Wybierz drzewo

Zobacz film: "Tatiana Okupnik wstydziła się przebierać przy mężu"

Drzewo wybrane? Jeśli tak, to możemy przejść do odpowiedzi. Sprawdź poniżej, co oznaczają

3. Jakie budujesz relacje?

3.1. Drzewo numer jeden

Masz w sobie ogromną dawkę pozytywnej energii, którą zarażasz wszystkich wokół. Uwielbiasz, gdy wokół ciebie dużo się dzieje, więc starasz się spędzać jak najwięcej czasu poza domem.

Wolisz otaczać się osobami z podobnym podejściem, niektórzy jednak mogą wysysać z ciebie pozytywną energię, z której słyniesz. Na takich ludzi zdecydowanie uważaj.

3.2. Drzewo numer dwa

Cechuje cię niezwykła empatia. Starasz się pomagać innym, nawet jeśli nie otrzymujesz niczego w zamian. Twoje wrażliwe usposobienie sprawia, że nie brakuje osób, które chcą cię wykorzystać.

Nie zapomnij także o swoich prawdziwych przyjaciołach, czasem warto po prostu spędzić z nimi czas. Nie zaniedbuj bliskich, oni też cię potrzebują.

3.3. Drzewo numer trzy

Wolisz spędzać czas w samotności. Nie lubisz się dostosowywać i trzymać sztywnych zasad. Nie przykładasz dużej wagi do otaczających cię ludzi, najlepiej czujesz się we własnym towarzystwie.

Nie wszystkie zawierane znajomości muszą być ulotne. Być może w twoim otoczeniu znajduje się osoba, z którą połączy cię głębsza relacja.

3.4. Drzewo numer cztery

Jesteś niezwykle oddaną osobą, a na pierwszym miejscu stawiasz swoją rodzinę i bliskich. Dla nich zrobisz wszystko. Ponad wszystko cenisz też szczerość i niełatwo rezygnujesz z wieloletnich więzów.

Choć masz grono bliskich przyjaciół, z którymi znasz się praktycznie "od zawsze", nie przekreślaj nowych osób, które pojawiają się w twoim otoczeniu.

3.5. Drzewo numer pięć

Masz całą masę znajomych. Jesteś pełną radości osobą, co sprawia, że z łatwością nawiązujesz nowe znajomości. Wesołe usposobienie sprawia, że ludzie nieustannie się wokół ciebie kręcą.

Większość twoich relacji jest nieco powierzchowna. Być może nadszedł czas na głębszą znajomość, by w końcu znaleźć bliską osobę.

3.6. Drzewo numer sześć

Bez problemów odnajdujesz się w każdym towarzystwie i nawiązujesz nowe znajomości. Twoje bliskie grono jest jednak bardzo wąskie, nie dopuszczasz do siebie zbyt wielu osób.

Tylko kilka osób określasz mianem prawdziwych przyjaciół i wiesz, że możesz na nich polegać w każdej sytuacji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze