Trwa ładowanie...
18+
UWAGA!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.
Przejdź na stronę główną Mam 18 lat i chcę wejść

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu?

Avatar placeholder
01.12.2023 11:35
Szczera komunikacja z partnerką pozwoli uzyskać odpowiedź na pytanie, jak doprowadzić kobietę do orgazmu
Szczera komunikacja z partnerką pozwoli uzyskać odpowiedź na pytanie, jak doprowadzić kobietę do orgazmu (Adobe Stock)

Nie ma co ukrywać – seksualne zadowolenie partnerki to dla wielu mężczyzn punkt honoru. Spełnienie ukochanej to przy okazji sposób na potwierdzenie własnej męskości i autentyczny powód do dumy. Metody na zapewnienie wybrance rozkoszy można wyliczać w nieskończoność, jednak istnieją pewne fundamentalne zasady, których przestrzeganie powinno wejść w nawyk każdemu z panów. Zdaniem światowej sławy amerykańskiego seksuologa, Iana Kernera, jest ich co najmniej pięć.

spis treści

1. Magiczne stopnie pożądania

Rozbudzanie pożądania w partnerce powinno trwać zdecydowanie dłużej niż gra wstępna – okazywanie jej uczucia w ciągu dnia może zaprocentować niezapomnianymi doznaniami
Rozbudzanie pożądania w partnerce powinno trwać zdecydowanie dłużej niż gra wstępna – okazywanie jej uczucia w ciągu dnia może zaprocentować niezapomnianymi doznaniami

Charakter męskiej i kobiecej seksualności świetnie obrazuje zasada działania włącznika i pokrętła. Aby rozpalić mężczyznę, wystarczy dosłownie pstryknięcie – nawet delikatna stymulacja stawia ich w pełnej gotowości. W przypadku kobiet proces ten wymaga nieco większej cierpliwości, a nasilenie pożądania wzrasta stopniowo. Co to oznacza w praktyce? Otóż, jak podkreślają eksperci, mężczyźni powinni nauczyć się myśleć o grze wstępnej jako o doświadczeniu 24-godzinnym. Ochota na seks i jego jakość w przypadku kobiet uzależniona jest od czynników, które rozgrywają się także poza sypialnią – atmosfery panującej między partnerami czy emocji towarzyszących im w ciągu całego dnia.

2. Odprężenie gwarantem sukcesu

Zobacz film: "Jak rozbudzić pożądanie partnera i przełamać rutynę?"

Naukowcy z Holandii odkryli, że kluczem do zadowolenia partnerki jest zapewnienie jej głębokiego poczucia relaksu i odprężenia. Udowodniono, że efektywność procesów zachodzących w partiach kobiecego mózgu odpowiedzialnych za odczuwanie seksualnej przyjemności znacznie maleje, kiedy są one wystawione na działanie negatywnych emocji takich jak stres, strach czy niepokój. W przypadku niektórych pań wyeliminowanie tych czynników może być warunkiem osiągnięcia orgazmu.

3. Cierpliwość złotym środkiem

Poznanie upodobań partnerki wymaga czasu, dlatego poszukując odpowiedzi na pytanie o jej preferencje, warto wykazać się cierpliwością
Poznanie upodobań partnerki wymaga czasu, dlatego poszukując odpowiedzi na pytanie o jej preferencje, warto wykazać się cierpliwością

Każda kobieta jest inna i to, co sprawdziło się w przypadku dawnej partnerki, wcale nie musi gwarantować sukcesu u kolejnej. Mężczyzna musi zaakceptować, że potrzeba trochę czasu, aby dogłębnie poznać preferencje ukochanej, a pierwsze kroki ku sprostaniu jej oczekiwaniom nie zawsze okazują się skuteczne. Niektóre kobiety uwielbiają stymulację piersi, podczas gdy na inne w ogóle to nie zadziała. Dla niektórych ważne jest wielokrotne przeżywanie orgazmu – inne bardziej przypominają mężczyzn, błogo po wszystkim zasypiając.

4. Schemat z fantazją

Znalezienie klucza do kobiecej rozkoszy nie może jednak oznaczać popadnięcia w nudną rutynę. Siła tkwi w rozważnej różnorodności. Skoro czujemy się z partnerem swobodnie, puśćmy wodze fantazji i urozmaićmy łóżkowe doznania. Badania udowodniły, że dla par, które próbują nowych rzeczy w łóżku, życie seksualne jest bardziej satysfakcjonujące.

5. Mocne strony górą

Wielu osobom na drodze do pełni seksualnego szczęścia stoją najróżniejsze kompleksy, których nie potrafią się wyzbyć. Niezadowolenie ze swojego ciała czy umiejętności uniemożliwia często osiągnięcie pełnej satysfakcji ze współżycia, dlatego ważne jest, aby umieć dostrzec i wykorzystać swoje atuty. Najlepiej sprawdzi się metoda prób i błędów. Nie bójmy się mówić partnerowi, co może zrobić, a czego lepiej unikać. Przyjemność z seksu powinna być odczuwana przez obydwie strony w takim samym stopniu, a szczerość z pewnością się temu przysłuży.

6. Jak doprowadzić kobietę do orgazmu pochwowego?

Dla kobiety to, jak dojść do orgazmu, to żadna trudność. Większość kobiet masturbuje się, pocierając palcem lub dwoma łechtaczkę. Niekiedy masują również skórę na wargach sromowych kulistymi ruchami lub ruchami przód-tył. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że twoja partnerka lubi być w ten sposób dotykana, ale na wszelki wypadek upewnij się, w jaki sposób ją pobudzać.

Ponadto przydadzą ci się sprawdzone techniki masturbacji, które pomogą kobiecie dojść do wielokrotnego orgazmu. Efekty twoich działań będą lepsze, jeżeli w trakcie masturbacji nie będziesz krępował się poprosić kobietę o wskazówki, jak doprowadzić do kobiecego orgazmu. W przypadku seksu najważniejsza jest przecież współpraca.

Może pokazać ci sama sposób na to, jak chce dojść do orgazmu lub poprowadzić twoją dłoń w taki sposób, jaki jej najbardziej odpowiada. Sprawdzony sposób na kobiecy orgazm to rozwarcie jej warg sromowych i szybkie przesuwanie środkowego palca w górę i w dół ścianek pochwy, przy lekkim dotykaniu łechtaczki. Nawet tak delikatna pieszczota może doprowadzić kobietę do orgazmu. Warto przy tym dodatkowo stymulować partnerkę, całując ją w usta i inne punkty erogenne.

Alternatywa dla subtelnych pieszczot to położenie całej dłoni na wzgórku łonowym i wprowadzenie jednego, dwóch, a następnie trzech palców do pochwy. Dłonią można lekko naciskać na łono i łechtaczkę.

Kolejnym krokiem do tego, jak doprowadzić kobietę do orgazmu, jest poruszanie dłonią dla większej stymulacji oraz zgięcie palców w taki sposób, by w krótkich, ale zdecydowanych ruchach pobudzać punkt G partnerki. Ta technika jest niezwykle skuteczna w wywoływaniu kobiecego orgazmu, zwłaszcza gdy połączy się ją z pieszczotami oralnymi.

7. Jak pobudzać wargi sromowe?

Mało znaną, ale wartą uwagi techniką do tego, jak doprowadzić kobietę do orgazmu, jest pobudzanie warg sromowych obiema dłońmi. Na początek, aby doprowadzić kobietę do orgazmu bez bólu, zaaplikuj dużą ilość lubrykantów na dłonie. Połóż jedną z dłoni w taki sposób, by palce były skierowane w stronę odbytu. Przesuń dłonią po wargach sromowych i zmień dłoń. Drugą dłonią badaj zewnętrzne i wewnętrzne wargi sromowe kobiety. Pocieraj wargi i zmieniaj dłonie.

Jeśli twoja partnerka ma swoje ulubione miejsce pieszczot, trochę się z nią podrażnij, i podczas masturbacji omijaj je. W ten sposób opóźnisz nieco kobiecy orgazm, ale w wyniku napięcia związanego z oczekiwaniem jej orgazm będzie dużo silniejszy niż zwykle. Obserwowanie reakcji partnerki i komunikowanie się z nią pozwoli ci wiele dowiedzieć się o jej preferencjach i szybciej doprowadzić kobietę do orgazmu.

Może się okazać, że nie lubi stymulacji okolic szyjki macicy. Niektóre kobiety czują dyskomfort podczas tego typu pieszczot, dlatego nie omieszkaj spytać się o upodobania partnerki. Jeżeli jednak twoja druga połówka chce być dotykana w tym miejscu, rób to ostrożnie.

Podobnie jest ze stymulacją jajników. Znajdują się one w najdalszej części pochwy. Niektóre kobiety lubią, gdy partner pobudza je aż tak głęboko, ale dla wielu jest to duży dyskomfort, przy czym wrażliwość tych okolic zależy między innymi od cyklu miesiączkowego.

Jeśli kobieta nie lubi tak daleko idących eksperymentów i dopiero zaczynacie współżycie, możesz mieć problemy z odczytaniem wysyłanych przez nią sygnałów i z tym,k jak doprowadzić kobietę do orgazmu Na szczęście istnieją typowe oznaki, że kobieta jest gotowa na bardziej odważne działania. Jeżeli podczas delikatnych pieszczot jej miednica zacznie wychylać się do góry, stan jej podniecenia rośnie.

Zobacz także:

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu? Stopniowo zwiększaj intensywność pieszczot. Dla urozmaicenia możecie zabawić się w cztery strony świata. Dwoma palcami poruszaj na zmianę w górę, bok, dół i bok, wykonując poszczególne ruchy po osiem razy. Alternatywą dla takich pieszczot może być zabawa w zegar. Zataczaj palcem małe kółka wokół łechtaczki, zatrzymując się przy każdej „godzinie”.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze